Regały oraz wyspy warzywnicze ATUT – to rozwiązania nieszablonowe i w pełni dostosowane do potrzeb klienta.
6 maja 2022

ATUT Meble to firma, która od ponad dwóch dekad coraz mocniej ugruntowuje swoją pozycję wiodącego dostawcy spersonalizowanych rozwiązań sektorowych takich jak warzywnictwo, piekarnictwo czy rozwiązania dedykowane dla sekcji monopolowych zarówno w sklepach mało jak i wielkoformatowych w Polsce jak i całej Europie.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy nie słabnącym zainteresowaniem oprócz stoisk piekarniczych cieszą się rozwiązania dedykowane dla stoisk owocowo.  Rozwiązania stosowane przez ATUT Meble są tworzone w oparciu o efektywne wykorzystanie przestrzeni każdego produktu, dzięki czemu kompaktowe rozwiązania doskonale sprawdzają się zarówno w małej jak i dużej przestrzeni wyposażanego sklepu. Doskonałym rozwiązaniem dla niewielkich przestrzeni handlowych jest Regał RW-KLP/01, który dzięki podświetleniu oraz odbiciom lustrzanym pozwala nam uzyskać efekt wypełnienia powierzchni eksponowanymi artykułami, które przyciągają klienta kuszącym wyglądem podkreślonym niezwykłą paletą kolorów oraz dedykowanym oświetleniem.

Kolejnym rozwiązaniem, niezwykle często wybieranym przez klientów jest Gondola Warzywnicza GW-LT/12, będąca wygodnym oraz kompaktowym rozwiązaniem. Idealnie sprawdzi się ona zarówno w dużych sklepach jak i tych posiadających niewielką powierzchnię dedykowaną warzywnictwu. Produkt łączy w sobie niezwykłą solidność regału metalowego, który zwieńczony jest delikatnym drewnianym wykończeniem, natomiast aż trzy poziomy dwustronnej gondoli pozwalają wyeksponować pełny asortyment kolorowych warzyw i owoców jednocześnie oszczędzając przy tym przestrzeń.

Łatwy dostęp do należycie wyeksponowanego produktu? Tak, to możliwe dzięki naszej Wyspie Warzywniczej WW-ZŁ/14, dzięki której klient posiada możliwość błyskawicznego dostępu do produktu. Wyspa warzywnicza dzięki swojej niezwykle kompaktowej i ergonomicznej bryle a także zastosowaniu łamanych zakończeń jest produktem, który zdecydowanie wyróżnia się na rynku.