Szkło & metal czyli ponadczasowa elegancja w sklepach
8 czerwca 2022

Połączenie szkła i metalu, najczęściej malowanego proszkowo cały czas jest mocnym punktem mebli produkowanych przez ATUT, które trafiają do sklepów zarówno w Polsce jak i całej Europie. Wysoka jakość była od zawsze znakiem rozpoznawczym firmy ATUT Meble.

Firma w swojej ofercie cały czas posiada szeroką gamę mebli, które łączą w sobie wysokiej jakości szkło wkomponowane w metalowe oraz drewniane dodatki. Elementy szklane stosowane przez ATUT  to w zdecydowanej większości szkło hartowane. Firma przykłada ogromną wagę do tego, aby cześć ekspozycyjna każdego mebla była bezpieczna a zarazem estetyczna, dlatego też krawędzie szkła we wszystkich produktach są szlifowane i kształtowane na krawędziarkach przeznaczonych do obróbki szkła. Wśród produktów oferowanych przez ATUT Meble tymi znajdującymi szczególnie uznanie wśród klientów są regały z drzwiami szklanymi – szczególnie polecane do sklepów średnio i wielkopowierzchniowych posiadających rozbudowaną sekcję związaną z piekarnictwem.

Na uwagę zasługują także regały wyposażone w otwierane szklane klapki, będące doskonałym rozwiązaniem, które możemy zastosować wszędzie tam gdzie posiadamy ograniczoną ilością miejsca. Produkt jest z reguły wybierane przez klientów, których lokale handlowe posiadają stosunkowo wąskie alejki między regałami.

Produkty ATUT to zawsze dbałość o bezpieczeństwo nawet w najdrobniejszym szczególe. Szkło użyte do wykonania powyższych produktów jest zabezpieczone systemami spowalniającymi i ogranicznikami ruchu.  Dzięki czemu oprócz nienagannej ekspozycji towaru i wysokiej estetyce wykonania, zapewnia trwałość rozwiązań i bezpieczeństwo użytkowania.

Jeżeli posiadają Państwo pytania lub chcieliby złożyć zapytanie ofertowe zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji: biuro@atutmeble.eu