MOBILNE STUDIO E-TRANSIT
18 września 2023

W dniu dzisiejszym Ford Polska oficjalnie ogłasił start nowego projektu, w którym główną rolę grał będzie specjalnie przygotowany Ford E-Transit. Ten elektryczny samochód dostawczy został zmodyfikowany stając się mobilnym studiem, które nie tylko może się przemieszczać cicho i bezemisyjnie, ale również jest samowystarczalne pod względem zasilania. Miło nam poinformować, że kompleksowe przygotowanie mobilnego Studia E-Transit zostało wykonane w naszej firmie.

 Jednym z największych wyzwań podczas budowy przestrzeni studyjnej w mobilnym studiu był odpowiedni projekt. Przestrzeń miała być całkowicie uniwersalna i mobilna, powinna mieć odpowiednią akustykę, a aspekt wizualny i jakość wykonania również nie pozostawały bez znaczenie. 

– Nasza firma od początku istnienia kojarzona jest z nieszablonowymi projektami oraz wysoką jakością. Kiedy pojawiła się propozycja współpracy przy projekcie zabudowy Mobilnego Studia E-Transit, nie zastanawialiśmy się nawet przez moment. Skomplikowane, nieszablonowe projekty to chleb powszedni w naszej branży jaką jest kompleksowe wyposażenie sklepów, piekarni oraz cukierni”. Dodatkowo cieszymy się, że koncepcja powstała w oparciu o samochód całkowicie elektryczny. Należy dbać o to, by przyszłe pokolenia mogły doświadczyć korzyści płynących z czystego powietrza, czystej wody i czystego transportu. W firmie Atut, dzięki modułom fotowoltaicznym, również korzystamy z energii odnawialnej. Dlatego E-Transita podczas prac nad zabudową mogliśmy ładować całkowicie zielona energią – powiedział Andrzej Rutkowski, Właściciel Firmy Atut.

Zachęcamy do śledzenia stron @FordPolska na social mediach oraz zapraszamy na         Ford Media – gdzie wkrótce pojawią się nowe informacje związane z Mobilnym Studiem E-Transit.