Do każdego projektu przygotowywanego przez Dział Konstrukcyjny mają Państwo możliwość doboru odpowiednich akcesoriów dedykowanych do każdego segmentu naszej oferty. Aby nadać wyjątkowy charakter naszym produktom, nasi architekci dokładają wszelkich starań aby wykończenie naszych mebli pozwoliło na nadanie wyjątkowego charakteru, każdej wykonywanej przez nas realizacji.

Oferowane akcesoria:

  • Ograniczniki
  • Uchwyty
  • Haki
  • Zwieńczenia
  • Boki regałów
  • Półki dedykowane

Z uwagi na indywidualny charakter każdego wykonywanego przez nas projektu, akcesoria dobierane są pod potrzeby indywidualnego klienta. W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Konstrukcyjnym.

NASZE
STANDARDY

Zapoznaj się szeroką ofertą naszych rozwiązań. Idziemy naprzeciw wymaganiom prawnym. Stosowane przez nas materiały są zabezpieczone certyfikatami do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Rozwiązania odpowiadają regulacjom UE.

ico-prezycja
Precyzja

Tworzymy projekty przestrzenne o wysokiej dokładności i szczegółowości. Dzięki wykorzystaniu możliwości naszego parku maszynowego jesteśmy w stanie zaproponować wiele różnorodnych rozwiązań.

ico-innowacja
INNOWACYJNOŚĆ

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, zarówno wizualnych jak i technicznych. Przez 25 lat obecności na rynku udoskonalamy naszą ofertę odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku.

ico-bezpieczenstwo
BEZPIECZEŃSTWO

Szkło bezpieczne i hartowane, systemy powalniające opadanie klap a przede wszystkim solidność konstrukcji. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort użytkowania naszych mebli.

ico-materialy
MATERIAŁY

Od konstrukcji metalowej, przez płytę meblową
aż do wykończenia ze szkła i naturalnego drewna.
A to tylko początek. W swoich rozwiązaniach wykorzystujemy szereg wysokiej jakości materiałów.

ico-projekt
PROJEKT

Estetyka musi iść w parze z dokładnością. Nasz zespół realizuje projekty od pierwszej koncepcji wizualnej aż do najmniejszego szczegółu technicznego.