Atut Meble - solidny partner na nieprzewidywalne czasy
22 lutego 2021

Wysoka estetyka oraz wyjątkowa precyzja wykonania, to już dziś nie wystarczy. Aby zostać zauważonym trzeba się czymś wyróżnić na tle konkurencji, szczególnie na rynku mebli sklepowych, gdzie konkurencja jest wyjątkowo silna.

Atut Meble nieprzerwanie od prawie 30 lat swojej obecności na rynku mebli sklepowych buduje swój wizerunek w oparciu o jakość, staranny dobór materiałów oraz innowacyjne rozwiązania. Wiosną 2020 roku po dokonaniu wnikliwej analizy rynku firma zdecydowała się wprowadzić do swojej standardowej oferty możliwość zakupu produktów pokrytych farbami antybakteryjnymi, Multimedialną Stację Higieniczną oraz systemy zabudowy ochronnej, co stanowiło uzupełnienie szerokiej oferty standardowej. Od początku istnienia Atut Meble zajmuje się produkcją wyposażenia lokali handlowych, specjalizując się w produkcji stoisk piekarniczych, cukierniczych, warzywnych i alkoholowych. Zastosowanie szerokiej gamy materiałów produkcyjnych, których bazą jest metal uszlachetniony połączony z szeroką gamą materiałów drewnopochodnych, drewna a także szkła spotkał się z uznaniem zarówno klientów rodzimych jak i zagranicznych. Atut Meble aby w pełni zaspokoić potrzeby swoich odbiorców jest w pełni przygotowany do efektywnej pracy z każdą z powyżej wymienionych grup materiałów.

Od początku istnienia firmy, bardzo duży nacisk kładziony jest na jakość wykonania, estetykę oraz bezpieczeństwo. W związku z tym przykładamy szczególną uwagę do najmniejszych elementów i detali wykonywanych produktów. W pełni wyposażona, nowoczesna stolarnia zajmująca powierzchnię ok. 2000 metrów kwadratowych czy też nowoczesny dział metalowy oraz własna malarnia proszkowa – takimi możliwościami technologicznymi dysponuje firma, która jako jedna z niewielu połączyła wykonanie wyrobów metalowych jak i drewnopochodnych. Połączenie tych dwóch odmiennych i nie łatwych technologicznie branż dało firmie zdecydowaną przewagę w czasach, kiedy meble w sklepie nie tylko pełnią funkcję przechowania towaru lecz stanowią także przestrzeń do jego odpowiedniej ekspozycji.

Atut Meble w 2021 rok wchodzi z planami, pomysłami i pełną świadomością jego nieprzewidywalności analogicznie do minionych miesięcy. W bieżącym roku koncentrujemy się na zapewnieniu szybkiej i terminowej realizacji zamówień, ale przede wszystkim na elastyczności produkcji, która jest największym nomen omen atutem w firmie ATUT. Można produkować kilometry regałów i myślę, że jest jeszcze sporo miejsca na nie, ale rynek a przede wszystkim odbiorcy potrzebują też kogoś, kto dostarczy im rozwiązań szytych na miarę – o to chcemy dbać wraz z naszymi Partnerami. Niech naszym klientom będzie z nami wygodnie. Elastyczność to dopasowanie się do potrzeb, pracujemy w bardzo nowoczesny technologicznie sposób z metalem, drewnem i materiałami drewnopochodnymi, tworzywami i szkłem, w efekcie czego pojawia się produkt, który ma wielki ATUT – wyjeżdża od jednego producenta, będącego gwarantem jego solidnego wykonania – mówi Andrzej Rutkowski, Właściciel Firmy Atut Meble.

Artykuł dostępny także na portalu Wiadomości Handlowe:

👉www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/atut-meble-solidny-partner-na-nieprzewidywalne-czasy