AUTENTYCZNE ROZMOWY W E-TRANSICIE, ODC.13
18 czerwca 2024

Wielokrotnie słyszała, że boks nie jest sportem dla dziewczyn. Nie przeszkodziło jej to w zdobyciu mistrzostwa Europy w wadze lekkiej. Dzisiaj inspiruje wiele kobiet, które dzięki tej wyjątkowej dyscyplinie odbudowują swoją silę psychiczną i pewność siebie. Zapraszamy na najnowszy odcinek z cyklu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie”, który prowadzi Beata Sadowska. Całą rozmowę można obejrzeć na kanale YouTube Ford Polska.

Aleksandra Sasha Sidorenko rozpoczęła swoją karierę sportową w wieku 12 lat od treningów karate. W wieku 14 lat zaczęła trenować kickboxing, w którym zdobyła Puchar Świata. Siedmiokrotnie zdobywała tytuł mistrzyni Ukrainy w boksie, pięciokrotnie startowała w mistrzostwach Europy i czterokrotnie w mistrzostwach świata. Reprezentowała Ukrainę i Kazachstan. W 2014 roku przeprowadziła się do Polski i przyjęła polskie obywatelstwo. W 2017 roku zdobyła pas Mistrzyni Europy.

„AutentycznE rozmowy w E-Transicie” to projekt Ford Polska. Prowadzącą program jest Beata Sadowska, a do Mobilnego Studia E-Transit zaprasza gości, którzy odmienili swoje życie i – w zgodzie z własnymi marzeniami – wybrali swoją pasję.

Miło nam poinformować, że ATUT został partnerem projektu i wykonał kompleksową zabudowę mobilnego studia wraz z projektem.