AutentycznE rozmowy w E-Transicie, ODC.7
8 stycznia 2024

Zaczynając studia na filologii polskiej, myślała o tym, żeby swoją zawodową karierę związać z pisaniem. Jednak to fotografia stała się jej pasją oraz sposobem na życie. W siódmym odcinku cyklu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” gościem Beaty Sadowskiej jest Aleksandra Szmigiel – rozmowę można obejrzeć na kanale YouTube Ford Polska.

W przeszłości przez 10 lat trenowała bieganie, odnosząc sukcesy w czasach juniorskich . Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski LZS, Mistrzyni Polski w biegach górskich praz reprezentantka Polski w Mistrzostwach Europy w biegach górskich. Na studiach filologicznych dużo pisała i rozwijała tę pasję, pracując jako dziennikarka w portalu poświęconym bieganiu. W pewnym momencie fotografia stała się jej bliższa – ukończyła wydział „Dziennikarstwo, fotografia prasowa” na Uniwersytecie Warszawskim, coraz bardziej wsiąkając w ten świat.

Miło nam poinformować, projekt oraz zabudowa studia nagrań na bazie w pełni elektrycznego Forda E-Transita, w którym odbywają się rozmowy została wykonana w całości w naszej firmie.