Efektywnie wykorzystana przestrzeń i wyjątkowa ekspozycja każdego produktu – to cechy regałów warzywniczych ATUT
13 sierpnia 2021

Regały warzywnicze ATUT to estetyka i przejrzystość wykonania widoczna w każdym detalu. Poprzez zastosowanie kompaktowych rozwiązań, regały idealnie sprawdzają się zarówno na małej jak i dużej przestrzeni sklepu.

Stały popyt zarówno na owoce jak i warzywa jest elementem wpisującym się w codzienne funkcjonowanie większości sklepów ogólnospożywczych, zarówno tych wielko jak i mało powierzchniowych. Produkty takie jak warzywa jak i owoce jako produkty pierwszej potrzeby, nie potrzebują wielkich kampanii reklamowych a ich sprzedaż jest czymś naturalnym co wynika z naszych przyzwyczajeń kulinarnych czy zdrowego stylu życia. Świeże, dobrze wyeksponowane warzywa to reklama sama w sobie a zarazem niezwykle kuszący widok dla klienta.

Standardowe regały warzywnicze to połączenie efektywnego wykorzystania przestrzeni oraz wyjątkowej ekspozycji każdego produktu. Dzięki zastosowaniu kompaktowych rozwiązań, produkt doskonale sprawdzi się nawet w małej przestrzeni sklepu. Produkty cechuje półka wykonana ze stali kwasoodpornej, zawieszana w perforacji słupa pod kątem 25 stopni, lustro wykonane z plexi czy też zwieńczenie z przewidzianym mocowaniem pod oświetlenie LED w profilu aluminiowym.

Ofertę firmy ATUT w zakresie wyposażenia regałów warzywniczych i owocowych dopełniają gondole oraz wyspy warzywnicze. To meble łączące wyjątkową solidność konstrukcji metalowej z wykończeniem z wysokiej jakości drewna naturalnego
i stali kwasoodpornej. Dodatkowymi zaletami produktów są także:

  • Możliwość zapewniania jednoczesnej ekspozycji 6 skrzynek 60x40cm;
  • Montaż dedykowanej podstawy pod wagę oraz uchwytu na torebki;
  • Ruszt o zmiennym kącie nachylenia;
  • Dodatkowe relingi na plakietki cenowe;
  • Przeznaczenie do zestawienia w ciągi zarówno jednostronne jak i dające możliwość ekspozycyjną na dwie strony.

Artykuł dostępny także na portalu www.dlahandlu.pl:

www.dlahandlu.pl/technologie-i-wyposazenie/efektywnie-wykorzystana-przestrzen-i-wyjatkowa-ekspozycja-kazdego-produktu-to-cechy-regalow-warzywniczych-atut,100640.html