AUTENTYCZNE ROZMOWY W E-TRANSICIE, ODC.12
16 maja 2024

Pilot, instruktor, podróżnik. O śmigłowcach może rozmawiać godzinami. To jego pasja, która stała się sposobem na życie. Brał udział w najważniejszych zawodach lotniczych – jest członkiem Śmigłowcowej Kadry Narodowej. Jest również pilotem turystycznym, instruktorem oraz właścicielem firmy.

Marcin Szamborski jest również pierwszym Polakiem, który odbył podróż śmigłowcem dookoła świata. Lot zajął 38 dni. Podczas rozmowy w programie „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” opowiedział między innymi o swojej pasji i o tym, dlaczego woli północ Europy.

– Latając do Norwegii, zacząłem się zastanawiać, po co wymyślono południe Europy. Na północy jest czysto, są nieprawdopodobne przestrzenie i czyste powietrze. Dodatkowo przez trudne warunki jest tutaj mniej ludzi. Mieszkańcy tych terenów muszą się wspierać, żeby przetrwać. To się czuje, gdy przebywamy z nimi na co dzień – wspomina Marcin Szamborski.

„AutentycznE rozmowy w E-Transicie” to projekt Ford Polska. Prowadzącą program jest Beata Sadowska, a do Mobilnego Studia E-Transit zaprasza gości, którzy odmienili swoje życie i – w zgodzie z własnymi marzeniami – wybrali swoją pasję.

Miło nam poinformować, że ATUT został partnerem projektu i wykonał kompleksową zabudowę mobilnego studia wraz z projektem.